Červen 2012

Skyrim main theme - česká parodie

26. června 2012 v 21:28 | Madlenka |  videa
Geniální! :D

na téma → 15

26. června 2012 v 20:46 | Madlenka |  na téma
→ téma: Čokoláda
→ počet: 8
→ zdroj:

Pár opileckých vtipů

26. června 2012 v 20:33 | Madlenka |  vtipy
"Ahoj, Kláro! Poslední dobou jsem děsně zapomnětlivý, zvl᚝ když piji. Včera na mejdanu jsem se tě ptal, jestli bys nejela se mnou na chatu na víkend, ale zapomněl jsem, jestli jsi řekla ano nebo ne."
Odpověï: "Ahoj Tomáši. Taky hrozně zapomínám. Pamatuju si, ze jsem včera někoho poslala do prdele, ale ráno jsem si nepamatovala, koho."

Baví se dva opilci. Jeden říká: "Asi začínám vidět dvojmo."
Druhý vytáhne stokorunu a řekne:
"Tady máš ty dvě stovky, co jsi mi kdysi půjčil!"

Přijde asi 40-letý chlap do hospody a vytahuje se: "Jdu po ulici a najednou proti mě šest týpků. Všechny jsem je pobil a jednomu jsem takovou nakouřil, až mu z tašky slabikář vypadnul!"

Manžel se vrací z večírku ve dvě po půlnoci, ale v předsíni se zapotácí a rozsedne placatici s rumem. Pořeže si zadek. Pak si ho v koupelně ošetří a vplíží se do postele. Ráno mu žena říká. ,,Že jsi přišel ve dvě ráno, to vím. Že jsi rozbil láhev s rumem vím taky. Ale vysvětli mi, proč jsi v koupelně polepil zrcadlo náplastí."

,,...náhle se prudce zvedl chodník a silně mě udeřil do obličeje..."

Opilec se vrací ze silvestrovské zábavy: ,,Prosím vás, jak se dostanu na nádraží?" ,,Musíte jít stále rovně..." ,,A do prdele! Tak to se na nádraží dneska nedostanu!"

Čaute, lidi... !

26. června 2012 v 20:00 | Madlenka |  my diary
Tak jsem tu...
Po dlouhé době jsem našla čas, podívat se, co je tu novýho, opravit ten příšerný design na něco, po čem neoslepnete a uvýst pár věcí na pravou míru. Na střední nějak moc volna nemám, ale co je hlavní, bydlím teď s přítelem a tak nemám ani pomyšlení zabít nudu u mého bločku. Teď mi odjel na výlet a mě není zrovna nejlépe, tak to tu dám trochu dohromady.
Pamatuju si, jak jsem v dobách, kdy jsem na své blogy přidávala nejméně 5 článků denně, nesnášela všechny neaktivní blogy, kde Vám nikdo na komentář neodpoví. Sama sobě se teď směju, protože chápu, že Ti lidi se tenkrát měli asi líp než já, aspoň pokud mají stejný důvod jako já teď. Jsem totiž šťastná a to je, si myslím, to nejdůležitější.
Dneska jsme měli uzavírku známek. Konečně! Jsme snad jediná škola široko daleko, co nekončí v pátek? Zítra teprv nalítneme s hadrama na všechny učebny a laboratoře. Výlet nám nedovolili a tak už pak bude ve čtvrtek jen sportovní den. Ze všech možností jsem si vybrala inline brusle. Budeme jezdit po dráze kolem přehrady, tak to by mohlo být fajn, ne? V pátek už vysvědčení. Budu mít dvě trojky... Jednu ze zeměpisu a pak z matiky.. Z matiky mám ale průměr 2,55 → to naštve!! Jsem zvědavá na ta Vaše vysvědčení... :)


21.design

26. června 2012 v 19:39 | Madlenka |  designy
název: MuFFins!
barva: hnědá
téma: prostoduchý vzhled :D
pixelky:


poznámka tvůrce: Lepší, než předtím :D
screen: