Březen 2010

Prázdninýý! - Velikonoce

31. března 2010 v 16:47 | LeSsUsHkA |  my diary
LessinQa.blog.cz
A jsou tu Velikonoce! :))
Vyšlo nám "krásné" jarní počasí, takže se půjde pravděpodobně koledovat s pláštěnkama, ale my holky budeme v teplíčku, že? Co víc si přát..? Možná jen, aby jsme si druhý den dokázaly sednout. :D Přeji vám všem KRÁSNÉ VELIKONOCE, kluci ať mají spoustu vajíček a nových stuh na pomlázce.. A holky snad, dostatek ledový vody :D ;)) eSBéčkám přeju ještě zvlášt: Dáreček pod článkem :*
Konečně trocha odpočinku od denní dřiny ve škole.. Změna: Budu dřít doma.. :D Ještě mě čeká seminárka z fyziky a přepsaná básnička na soutěž. To bude ale rychle z krku a šup na chalupu pracovat a pak za babičkou pokoušet se o voskové kreace na vajíčkách :)) Až na ty čokoládový nadílky místo pravých vajíček a zrušení vynášení smrtky je tenhle svátek alespoň na vesnici docela neposkvrněn Amerikou, Ruskem a vším ostatním.. Doufám, že to tak dlouho vydrží :))

Ještě jednou.. Krásné Velikonoce!
LeSsuŠ :))

Veselé Velikonoce!

Vraůůů, nestíhááám! :D

20. března 2010 v 15:22 | LeSsUsHkA |  my diary
02

Sorry, sorry, sorry...
Jedním slovem: PŘIJÍMAČKY :( Slibuju, že až budou za mnou, zase se to tu trochu vyšvihne ;) Ale teď holt musím šprtat.. To víte, záleží přece na budoucnosti :D :))
LeSsušááák ♥

V SonP o:)

7. března 2010 v 21:39 | LeSsUsHkA |  help!
Sím sím.. o:) Smutně koukám, zas tak často to nebývá..


Cenky za 22.bleskovku

5. března 2010 v 22:53 | LeSsUsHkA |  cenky

Rychle a zběsile 3 - Tokijská jízda

3. března 2010 v 17:50 | LeSsUsHkA

V první kapitole jsme poznali odvrácenou tvář Los Angeles a zběsilé honičky v jeho nočních ulicích, ve druhém díle jsme se seznámili se šílenými jezdci z floridského Miami a teď se Rychle a zběsile přesuneme do japonské metropole Tokia, kde se naučíme driftovat - rozpálit auto na co nejvyšší rychlost, v pravý okamžik dupnout na brzdu a nádherně se "smeknout".
Absolutní outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jako utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních autorit, které ho po jednom velmi nepříjemném karambolu chtějí poslat do vězení. Aby se Sean této nepříjemnosti vyhnul, odjíždí do Tokia žít ke svému příbuznému. Jenže tady se cítí ještě hůř, protože mu tu chybí jeho největší koníček. Pak ale pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik, a nálada a problémy jsou zpátky.

Dědictví aneb kurvahošigutntag

3. března 2010 v 17:46 | LeSsUsHkA

Dnes již zlidovělá komedie Věry Chytilové ilustrující velmi vtipně divoká devadesátá léta v české kotlině. Bolek Polívka zde září v roli vesnického povaleče Bohuše, jehož poklidný životaběh naruší nečekaná zpráva o dědictví obrovského majetku.

přijímačky...?

1. března 2010 v 17:47 | LeSsUsHkA |  my diary

Omlouvám se, ale tenhle článek nebude nějak extra dlouhý, ptz moc nemůžu psát.. Lidi, co mě normálně vídají, vííí.. :D Momentálně dost nestíhám, tak se opravdu moc omlouvám, že to tu stojí.. Někdo to berte jako pozastavení, někdo jako omezené přidávání článků..
Každopádně si mě prosím nikdo nemažte ze SB.. :) Děkujííí..
Jinak jakpak se všichni máte? Co novýho? ;)